• Song:

  Harroje Vetmine

 • Artist:

  Elita 5

sponsored links
tab by : Angie

ELITA 5 - 'Harroje Vetmine' 

A
Nese sonte ndihesh vetem
F#
dhe ke frike te shohesh endrra
D
shuaj driten ndize zemren
E
do te me gjesh mua brenda (x2)

REFRENI

D            A
Dhe lindi kenga e dashurise
D               A
qe kurre per ty s'do kete mbarim
        E
kjo kenge perjete
       A
mbetet kujtim

Me ty asgje nuk do te ndroj
le te me falin boten mua
cdo vajze tjeter qe e takoj
ben me teper te te dua.
Show more
sponsored links
sponsored links