• Song:

  Shiu

 • Artist:

  Fisniket

sponsored links
B5       A5
Perseri po bie shi
B5             A5
pse nuk therret pse behesh fmij
G5         F#5
pse je ashtu e pa bese
G5         F#5
kesaj si thone dashuri


B5          A5
Cfare do besh sot ne shtepi
B5        A5
do flesh a do mesosh
G5         F#5
do shikosh si bie shi
G5         F#5
apo nenen ta ndihmosh


A5          B5
Une mendoj vetem per ty
A5          G5
ndersa jasht po bie shi
A5          B5
une te kerkoj vetem ty
A5        G5       F#5
dhe degjoj kete melodi....kete melodi


B5        A5
Telefoni vetem hesht
B5           A5
kot po pres ti nuk therret
G5           F#5
une s'kam faj qe eshte vjesht
G5 F5           #
shi kur te bie thon bereqet


B5            A5
Cdo genjehesh kur me takosh
B5         A5
ke mesuar s'ke pas koh
G5         F#5
dikur do te me kerkosh
G5           F#5
por atehere do te jete von

Chords by Marlind Parllaku
Show more
sponsored links
sponsored links