• Song:

  Laja Laja

 • Artist:

  Blerina Matraku

sponsored links
INTRO: B5 G5 D5 A5

B5        G5
Laja laja laja me lot
       D5
laja Laja m? kot
         A5
Sot nuk jam m? e fort?

B5         G5
Laja Laja me lot n? sy
       D5
Laja laja p?r ty
        A5
Pse nuk je m? aty

   B5
Sa i ftoht?
   G5
Sa i ftoht?
     D5
?sht? nj? lot
       A5
pa ty n? k?t? bot?

    D5           A5
Do t'i lutem nat?s nj? yll t? bjer?
    G5            B5
Syt? e tu dua t'i shoh dhe nj? her?!
    D5          A5
Shpirti im pa ty nuk gjen m? sh?rim
    E5       B5
zbrit e fshije ti lotin tim
  D5
oh, ati im

Laja laja me lot
Fjal?t q? s'mi the dot
Sa v?shtir? kam sot
Laja laja m? kot
Zemra nuk i mban dot
Sa p?shon sot nj? lot
Show more
sponsored links
sponsored links